Zkušenosti s Philips Lumea

Tento výrobok ma zaujal hneď ako sa dostal na trh. Ktorá z nás netúži mať hodvábne jemné nôžky hlavne teraz keď prichádza leto. Najprv som dosť váhala, hlavne kvôli cene. Po prečítaní rôznych názorov som sa ale rozhodla pre zakúpenie tohto IPL depilátora. A tuto je pre Vás jeho recenzia.

Dizajn a funkčnosť v jednom 


Lumea je dizajnovo jednoduchá, oblé línie jej dodávajú eleganciu, modely sú vypracované v jednoduchej bielej farbe, v kombinácii s metalickou staroružovou. Všetko ale podčiarkuje jej funčnosť. Začala som ju používať najprv len na dolnú časť nôh, nebudem klamať, trocha som sa bála popálenia, časom sa ukázali moje obavy ako neopodstatnené. Lumea je šetrná, oproti depilácii je to ako nebo a zem. Klasické depilačné strojčeky ktoré vytrhávajú korienok priamo z kože sú dosť bolestivé a ja som sa im od mladosti vyhýbala. Môj prah bolesti je dosť nízko, preto som volila radšej obyčajné holiace strojčeky, ktoré ale hlavne v lete musíte používať minimálne dva krát týždenne, zväčša aj viackrát, chĺpky po nich ale rastú rýchlejšie a sú tmavšie, takže toto riešenie je síce lacné ale neefektívne.

Lumea to všetko zmenila. Hoci jej cena je vyššia, jej výsledky hovoria za všetko. Zhruba po mesiaci sa začnú objavovať prvé výsledky. Najhrubšie chĺpky zmizli, na niektorých miestach prestali rásť úplne. Odstraňovanie nežiaduceho ochlpenia sa stalo komfortným a to v pohodlí domova. V balení pri kúpe sa nachádzali aj rôzne nadstavce pre jednotlivé oblasti tela – oblasť bikín, telo a tvár. Blížiace sa letné mesiace priam vyžadujú kúpu tohto pomocníka. Lumea vychádza v ústrety svojim zákazníkom aj v podobe kombinovanej možnosti používania – buď napojením na kábel, alebo aj bez neho. Ak je plne nabitá vystačí na „osvietenie“ viac ako polovice tela, potom môžete napojiť napájací kábel. Doba nabíjania nie je vôbec dlhá, batéria je kvalitná a má dlhú životnosť.

Z hľadiska dlhodobého používania je tento prístroj ideálny, po prvom období kým sa odstráni všetko nechcené ochlpenie, je následne jeho používanie nutné tak raz za 6 týždňov – pokožka sa osvieti a máte opäť pokoj na dlhší čas. Oproti starému klasickému spôsobu holenia nôh je tento spôsob šetrnejší a efektívnejší z každého pohľadu.

Vyššia cena

Ak by sme sa chceli pozrieť na ekonomickú stránku Philips Lumea – tak len nech si každá z nás spočíta koľko minie za iné strojčeky, peny na holenie, koľko dávate v salóne za pravidelné epilácie, koľko času a peňazí to stojí. Myslím si že ekonomickosť zakúpenia tohto IPL depilátora ukáže čas, peniažky sa vám vrátia v podobe permanentne hladkej pokožky. Kúpu by som odporučila každému kto nákup zvažuje, negatívom je prvotná vyššia investícia, pozitívom sú výsledky ktoré časom s Lumeou dosiahnete. Každá z nás je iná, preto sa u niekoho objavia výsledky už po dvoch týždňoch, u iných až po dvoch mesiacoch, preto na začiatok treba mať troška trpezlivosti, potom ale budete výsledkom očarení.

Porovnanie

Na trhu sa vyskytujú štyry druhy Philips Lumea zadelené do dvoch kategórii Advanced a Prestige, už je len na vás si vybrať aký vám padne najviac, líšia sa hlavne v počte nadstavcov – od jedného až po 4 nadstavce. Najlacnejšia základná verzia sa nedá použiť bezkáblovo a obsahuje len jeden základný nadstavec na telo. Postupne s narastajúcou cenou  samozrejme pribúda počet nadstavcov a rôzne vylepšenia ako je napríklad senzor na citlivú pokožku. Drahšia kategória Prestige je oproti Advanced aj rýchlejšia v osvecovaní, výrobca udáva že oproti Advance je Prestige rýchlejší pri práci až o polovicu.

Leto je tu preto si doprajme niečo, čo poteší každú ženu… a v konečnom dôsledku aj muža.

Přečtěte si i druhou recenziJak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 60 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

One Reply to “Zkušenosti s Philips Lumea”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *