Ripexal vs. Lipoxal (zkušenosti a srovnání)

Poslední dobou se ke mně dostávají informace o dvou přípravcích na hubnutí slibující téměř zázraky. Mnoho lidí by mohlo zmást jejich podobné jméno, a mohlo by dojít k představě, že jsou to příbuzné přípravky lišící se jen v nějakém detailu. Omyl!

Oba přípravky jsem tedy zkusila a zde je jejich popis a porovnání zkušeností.


Ripexal

Po přečtení propagačních textů a informací týkajících se přípravku Ripexal jsem nabyla dojmu, že se jedná o přímo zázračnou látku. Zvyšuje energii, zrychluje bazální metabolismus, zvyšuje energetický výdej, potlačuje chuť na sladké a odvodňuje organismus. To vše zní moc krásně, ale až moc krásně na to, aby to bylo reálné. Bohužel jsem se už nedopátrala přesného složení těchto tablet. Jediné, co výrobce prohlašuje je, že Ripexal “má sílu 2 – 3 káv espresso”. Je tedy zřejmé, že přípravek obsahuje kofein. Předpokládám, že hlavní složkou je tedy zelená káva, která se v přípravcích na hubnutí užívá velmi často. Jediný skutečný účinek, který bychom mohli při užívání Ripexalu pozorovat, je odvodnění organismu v důsledku působení kofeinu. Může vám tedy zdánlivě připadat, že hubnete, ale nenechte se mýlit, jde pouze o ztrátu vody, nejedná se o zásadní redukční efekt. Některým citlivějším osobám by užívání vysokých dávek kofeinu mohlo naopak způsobit nežádoucí projevy, jako je bušení srdce nebo žaludeční potíže. Pozitivní vliv dalších obsažených látek, jako jsou např. vitamíny a jiné látky detoxikačního charakteru jsou jistě organismu prospěšné, mají však minimální vliv na ztrátu organismů.

Zkušenosti s Ripexalem mne tedy nijak nenadchly.

Lipoxal

Tento (o něco levnější) výrobek slibuje spalování tuků a redukci hmotnosti bez nutnosti zvýšit fyzickou aktivitu. Dle složení obsahuje Lipoxal několik látek, které podporují odbourávání tuků v metabolismu a zároveň zabraňují vzniku oxidačního stresu v organismu – tento jev bývá často označován za jednu z hlavních příčin ukládání tuků. Jedná se např. o zelený čaj nebo extrakt ženšenu. Působení L-karnitinu na přímé spalování tuků je vědecky potvrzeno. Dalším pozitivem výrobku Lipoxal je obsah vlákniny, která zvyšuje pocit sytosti. Pokud se rozhodnete tento přípravek užívat, rozhodně se nejedná o hazard s vaším zdravým. Nepodléhejte ovšem mámení, že bez úpravy stravovacích návyků a bez fyzické aktivity výrazněji zhubnete. Jedná se spíš o systém můstků a berliček, aby tato opatření byla efketivní a vedla ke kýženému výsledku.


Pokud srovnáme výše uvedené přípravky na hubnutí, jasným vítězem je Lipoxal. Zkušenosti jeho uživatelek jsou ve většině případů pozitivní i navzdory vysoké ceně. Pokud se tedy rozhodnete pro Lipoxal, nezapomeňte zároveň i na zdravý životní styl a jistě se pozitivní účinek brzy dostaví.

Aktuální cena Lipoxal Effect 240 tbl. v českých e-shopech: Kč – Kč (Zdroj: Heureka.cz, )


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 60 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *