Půjčka od Via SMS boduje díky podmínkám i rychlosti

Nabízí peníze, kdykoliv je potřebujete, pomůže i těm, kdo měli v minulosti problémy se splácením, každý si sám volí sumu a dobu splatnosti, dá se vyřídit přes SMS zprávu a je dostupná i zcela bez poplatku. To jsou hlavní charakteristiky, díky kterým rychlá půjčka od Via SMS s.r.o. poráží ostatní nabídky. Seznamte se a najděte způsob, jak rychle vyřešit finanční tíseň, kdykoliv vás přepadne.

Via SMS s.r.o. je prověřený poskytovatel

Via SMS s.r.o. je společnost, která nabízí nebankovní půjčky v České republice od roku 2011 a kromě ČR působí také ve Španělsku, Polsku, Litvě a dalších zemích. Jedná se o prověřeného poskytovatele. Jako jedna z prvních požádala o vydání licence k poskytování nebankovních půjček u ČNB. Tuto povinnost uložila všem novela zákona o spotřebitelském úvěru, více o ní zde. Navíc patří k zakládajícím členům APNÚ. Je to Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů, která funguje jako dobrovolné sdružení společností. Všichni členové se společně snaží zlepšovat nebankovní sektor, současně musí dodržovat vlastní kodex. V něm se mimo jiné zavazují k tomu, že budou vždy klientům poskytovat úplné informace o jejich produktu.

Je zdarma a peníze na účtu máte i v den podání žádosti

Půjčka do výplaty od Via SMS je zdarma pro ty, kdo si u společnosti půjčují poprvé. Sami si zvolí sumu, půjčit si mohou až 8000 Kč na 30 dní. Mají tak jedinečnou možnost si princip fungování nebankovního půjčování vyzkoušet. Další velkou výhodou je, že každý může mít peníze na účtu ve stejný den, kdy mu byla žádost schválena. Stane se to v případě, pokud má učet u: Česká spořitelny, MONETA Money Bank a Fio bank.

Jen několik minut a opakovaně přes SMS

K vyřízení první půjčky před výplatou je nutné vyplnit krátkou online žádost. Pokud si od Via SMS budete půjčovat opakovaně, bude vám pak stačit jen poslat SMS zprávu a tím bude žádost vyřízena. O peníze si tak můžete požádat odkudkoliv na světě a bude to vždy jen otázka několika vteřin.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 60 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *