Praha je stvořená pro romantický výlet

Marně si lámete hlavu s tím, kam vyrazit s partnerem na romantický výlet? Možnosti jsou téměř neomezené. Pokud hledáte něco skutečně výjimečného, Praha v sobě skrývá kouzlo romantických procházek historickými uličkami, vůni kávy i komfort luxusních hotelů. Hlavní město České republiky je známé především díky bohaté historii, ale je to zároveň i místo plné zážitků, které byste jinde jen těžko hledali. Pro svůj výlet do Prahy si však musíte včas zajistit i dokonale romantické prostředí.

Pražská romantická zákoutí mají své kouzlo

Zamilovaní lidé mají oči jen jeden pro druhého. Je proto většinou pravidlem, že vyhledávají místa, kde by měli dostatek soukromí a mohli se věnovat jen sobě. Pražské parky jsou pro tento účel jako stvořené. Mezi nejoblíbenější místa zamilovaných patří Petřínská rozhledna, na kterou se můžete nechat vyvést a po příjemně stráveném odpoledni se procházkou vrátit opět do víru velkoměsta. Podobnou atmosféru nabízí i pražské uličky lemované kavárničkami a vinárnami. A tady je ještě několik tipů na netradiční místa, na která se vyplatí si udělat procházku.

Různá místa přináší různé zážitky

Praha je zázračné místo plné nečekaných možností. V jednu chvíli se procházíte zeleným parkem a v tu další se můžete pustit do nakupování nebo zajít na oběd do nejnavštěvovanějších luxusních restaurací v blízkosti centra města. Po takto naplněném dni však jistě oceníte i možnost ubytování, které vám umožní v romantických zážitcích pokračovat. Hotely v Praze většinou nabízejí drahý luxus nebo nekomfortní levné ubytování. Jen některé jsou schopné nabídnout vítaný kompromis a nepokazit vaši snahu o romantický zážitek.

Na kvalitních službách hotelu záleží

Pokud se ubytujete v pražském hotelu, měli byste mít k dispozici alespoň základní služby, které jsou v hlavním městě České republiky normou. Samozřejmostí je možnost výběru pokoje na míru, či ubytování v romantickém apartmánu. A když vám bude k dispozici krásná restaurace v japonském stylu, dá to vašemu pobytu v Praze příjemný nádech exotiky. Můžete si dokonce užít i společné masáže a poté opět pokračovat v objevování Prahy klidně i během večerních hodin, kdy hlavní město ožívá zcela novou neuchopitelnou atmosférou.

Pro pracovní cesty jsou v hotelu navíc dostupné i prostory pro konference v Praze, které nabízí moderní technické zázemí s možností objednávky cateringu. A o jakém hotelu je řeč? Vše nabízí hotel Belvedere. Více se o něm dozvíte na www.hotelbelvedereprague.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 60 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *