Podpora podnikání v ČR


Ne každý může být výherce jackpotu, ne každý může být rentiérem. Tedy je nutné získat peníze jinak., Krom „být zaměstnancem“ je samozřejmě druhou možností zaměstnat sám sebe. Pokud máte nápad a odvahu, tak už zbývá jenom začít. Bohužel se začátkem podnikání jsou spojeny i velké finanční náklady.

Pokud kapitál nemáte, tak to musíte řešit. Někdo tuto situaci řeší půjčkou anebo si peníze našetří. Existují ale i jiné způsoby, jak získat potřebné finanční prostředky. Jedním z těchto způsobů je i podpora od státu pro začínající podnikatele.

Co je státní finanční podpora?

Takovou podporou jsou zvýhodněné úvěry pro začínající podnikatele. Tyto úvěry poskytuje Českomoravská záruční a rozvojová banka. Českomoravská záruční a rozvojová banka je speciálním ekonomickým subjektem s většinovou účastí státu. Tato banka poskytuje finanční podporu malým a středním podnikatelům (na základě vládou schválených programů). Začínající podnikatelé takto mohou získat finanční prostředky na pořízení budov, strojů, zařízení atd. Dále mohou získat bankovní záruky, které jsou potřebné k získání úvěrů od jiných komerčních bank. Tato podpora je určena k financování provozních záležitostí podniku, k úhradě nákladů na opravu, údržbu provozovny a na náklady na dopravu materiálu.

V případě, že chcete využít státní podpory prostřednictvím Českomoravské záruční a rozvojové banky, musíte si rozmyslet, k jakému účelu bude úvěr využíván.

Abyste získali státní podporu, musíte splňovat předem dané podmínky.

Jaké jsou ty podmínky?Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 60 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

One Reply to “Podpora podnikání v ČR”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *