Parafango! Zdravé namazání.

Co to vlastně je Parafango?

Pro všechny ženy, které se nechtějí omezovat dietou a nemají čas na cvičení je tady převratná wellness metoda tzv. parafango. Jedná se o proces, který vám pomůže zlepšit si nejen postavu, ale i zdraví. Většině lidí, pokud nejsou v oboru spa a wellness nějak vzdělaní, zřejmě název Parafango nic neřekne. Je to ale velmi prosté: para = parafín; fango = radioaktivní léčebné mořské bahno. Tato procedura je tedy chytré využítí několika věcí najednou. Kombinuje bezproblémovou aplikaci parafínu, jeho tepelného účinku a vliv minerálních látek, které jsou obsažené v usazeninách mořského bahna.

Aplikace jako zábalwellness

Aplikace je velmi jednoduchá. Mix parafínu s bahnem, ono naneseme jako zábal na určené místo a necháme ztvrdnout. To je proto aby se po proceduře mohlo jednoduše odstranit. Nyní to nejdůležitější a tedy to, k čemu je tato metoda dobrá a v čem nám prospívá. Můžeme uvést hned několik možností použití. Směs se může používat k prohřívání svalů a kloubů (velmi často zad, ramenou a kolenou), dále ji některá lázeňská centra používají k prohřátí před klasickou masáží a tím dosahují lepšího efektu masáže. Nebo se dá použít k pročištění celého těla, protože z něj pomáhá urychlit vylučování toxických látek a navíc má silně uklidňující účinky. Čistí a revitalizuje pokožku nebo pomáhá zlepšit krevní oběh.

Komu jsou tyto zábaly určené?

Pomohou každému člověku, který má problém s klouby nebo ho neustále bolí záda. Mnoho žen jistě ocení, že parafango napomáhá odbourávání podkožního tuku a dokonce pomáhá k odstranění celulitidy nebo strií. Každá žena chce mít jistě krásné, pevné a zdravé tělo a k tomu nám také dopomůže parafango, protože celkově zlepšuje stav kůže. Během jedné kúry se sníží objem ošetřených partií asi o 2-5 cm. K lepšímu efektu je nutno proceduru podstoupit minimálně 5x.
Jistě vás zajímá i cena. Samozřejmě to záleží na každém centru, ale průměrně se jedná kolem 500-900 Kč (podle rozsahu aplikace) za jednu hodinovou kúru.

Ovšem za krásné pevné tělo ty peníze stojí!


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 60 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *