Oprava notebooku Asus v servisu ABAX

Notebooky značky Asus se vyznačují velmi slušným poměrem výkonu a ceny. Špatně na tom nejsou ani z hlediska dílenského zpracování a životnosti, ale jako u každé jiné elektroniky musí uživatelé počítat s tím, že se zařízení může kdykoliv porouchat. A jak už to tak bývá, zpravidla se tak děje bezprostředně po uplynutí záruční lhůty. Stalo se to i vám a zaskočila vás vysoká ceny opravy v autorizovaném servisu? Pak nepřestávejte číst – dozvíte se, proč vám na pobočkách servisního centra ABAX opraví notebook mnohem levněji.

Autorizované servisy jsou drahé proto, že v rámci opravy obvykle mění celou základní desku. Neznačkový servis notebooků Asus řeší opravy výměnou konkrétního komponentu, a navíc nakupuje náhradní díly od světových distributorů a výrobců. Díky tomu jsou ceny podstatně nižší.

Jak oprava u ABAXu probíhá?

Oprava notebooku Asus začíná vyplněním objednávkového formuláře na webu příslušného servisního centra. Vytištěnou kopii pak zabalíte společně s porouchaným zařízením do krabice. Na webu nechybí přesný návod, díky kterému se vám zásilku podaří zabalit tak, aby do cíle dorazila v pořádku.

Až notebook dorazí na pobočku, technik provede důkladnou diagnostiku a informuje vás o výsledku. Zároveň obdržíte cenovou nabídku a je jen na vás, zda budete souhlasit s opravou.

Co byste měli o ABAXu vědět?

Pobočka Asus servis Ostrava nabízí natolik výhodné cenové podmínky, že s cenou opravy souhlasí 8 z 10 zákazníků. Více než polovina zakázek je realizována do jednoho týdne, a za příplatek si lze objednat expresní opravu do 24 hodin. Míra reklamací se stabilně pohybuje pod 10 %. Průběh zakázky můžete sledovat online.

Chcete-li se o službách servisního centra ABAX dozvědět více, pokračujte na www.abax.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 60 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *