Odchází vám vstřiky? Neházejte své auto přes palubu – máme pro vás ekonomické řešení

Server Autopes.cz zprostředkovává svým uživatelům inzerci aut a náhradních dílů. Do nového roku se ale rozhodli provozovatelé vstoupit s revolučním nápadem, který určitě potěší každého majitele automobilu. Co přesně se na webu bude dít, nám prozradil provozovatel serveru, David Vaníček.

Váš server se původně zabýval pouze prodejem ojetých vozů a autodílů. Jaké změny můžeme v dalších dnech očekávat a co Vás k nim vedlo?

Naši nabídku jsme rozšířili o prodej vstřiků pro všechna dieselová auta a zařídili jsme také široký výběr autobaterií. Obojí je pro zákazníka rychle dostupné přes náš chytrý vyhledávač, který zároveň porovnává cenu zboží.

Co se týče autobaterií, pokaždé, kdy jsem nějakou kupoval, narazil jsem na stejný problém – mezi všemi uvedenými parametry jsem nikdy nenašel, jestli se daná autobaterie hodí do mého auta. Pořád nechápu, proč je takový problém uvést u produktu tuto informaci najít. Přivedlo mě to na myšlenku usnadnit tak hledání ostatním uživatelům, s čímž si naši vývojáři hravě poradili.

V čem přesně se tedy Vaše stránky liší od ostatních?

Myslím, že pro většinu lidí, kteří neznají automobilovou a technickou encyklopedii nazpaměť, může být dohledání vhodné autobaterie problém kvůli odborným pojmům a rozdílným parametrům u nabízeného zboží. Chtěl jsem poskytnout návštěvníkům našeho portálu možnost si rychle, a bez většího zdržování, najít autobaterii podle typu auta. S hrdostí musím oznámit, že se nám to podařilo.

Pojďme se teď chvíli bavit o vstřicích. Jaké vidíte výhody v pořízení nových vstřiků oproti repasovaným?

Je to stejné jako s každou rekonstrukcí a renovací – všechno po ní sice vypadá krásně nové, ale základy mohou zůstat pořád stejně špatné. Investovat do nových vstřiků je třeba hlavně v případě, že auto často a více využíváte. Jakmile vám vstřiky jednou doslouží, je auto na odpis. Samozřejmě si můžete dojet do servisu a nechat v něm několik desítek tisíc za repasi, ale bohužel ani to není garantované řešení. Nikdy nevíte, jaké díly vám ve vstřikovači vymění, kdo celou repasi udělá a jakou s ní má zkušenost.

Vyplatí se repase v některých případech nebo na ni máme rovnou zapomenout?

Jestli nejezdíte příliš často nebo střídáte více aut, může pro vás být repase výhodnější. Pak jde o obyčejnou hru s čísly, tedy o to porovnat cenu za nový vstřik s cenou repase a rozhodnout se podle toho, co je pro vás ekonomičtější.

Řekněme tedy, že jsem se rozhodl pro repasi. Děláte je i vy?

Autopes.cz přímo spolupracuje se servisem BOSCH, u kterého jsem ochotný zaručit se za profesionalitu i bezkonkurenční ceny. Nabízíme i množstevní ceny a nové vstřiky ve stejné cenové kategorii, jako jsou repase. Navíc naše firma poskytuje na služby roční záruku.

Co když si repasi nemohu finančně dovolit?

Určitě dáváme možnost i těm, kteří nemohou investovat vyšší částky. Nabízíme použité vstřikovače pocházející z havarovaných aut, které si můžete během dvou týdnů vyzkoušet a pokud narazíte na nějaké problémy a nepříjemnosti, stačí je zaslat zpět do distribučního skladu. My vám vrátíme vynaložené prostředky a nabídneme alternativní řešení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 60 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *