Nezapomenutelná dovolená ve skiareálu Kouty

Skiareál KoutyKoutech nad Desnou je výjimečný nejenom díky výše zmíněným faktům, ale také kvůli jeho cenám, prostředí a obchodům, které nalezneme přímo v prostorách skiareálu.

Nejkrásnější a velmi levné ubytování můžete nalézt nedaleko skiareálu Kouty, cca dva kilometry. Tam se nachází překrásná chata Andělka, která vás ohromí nejenom svým vybavením, ale také dostupností ke všem důležitým obchodům a zajímavým místům.

Chata Andělka disponuje třemi komfortně zařízenými byty, které disponují vlastním vchodem. První byt má sedm lůžek s jednou možnou přistýlkou a dvěma ložnicemi, druhý byt disponuje osmi lůžky a také dvěma ložnicemi. Poslední třetí byt disponuje čtyřmi lůžky a jednou přistýlkou. Tento byt je podkrovní a vypadá opravdu nádherně. Ten pocit umocňuje dřevo, které je stylově zakomponováno po celém bytě, a opravdu se ho nedokážete nabažit.

Všechny byty jsou vybaveny stejně tak, jak máte váš byt vybaven. Proto je zde velmi útulno a cítíte se v chatě Andělka opravdu fajn. Toto rodinné prostředí vás vyjde při týdenním pobytu na cca 7 000,-Kč
včetně elektriky a topení. Za tu cenu se vám dostane jedinečného komfortu být přímo u největšího skiareálu v České republice. Další výhodou chaty Andělka je množství vybavení, které naleznete přímo u ní. Mluvím tady o vyhřívaném bazénu, u chaty se nacházejí Horské minerály, stolní tenis a
například cyklostezky, které se v zimě využívají jako běžecké tratě. Neváhejte a zamluvte si pobyt v chatě Andělka již dnes. Nebudete litovat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 60 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *