Motorola F3 – ultratenký/ultralevný

Motorola F3, označována taktéž jako Motophone, je poměrně velkou novinkou na trhu, avšak svou nízkou cenou a minimálními rozměry/váhou drtí mnohé konkurenty, včetně levných telefonů Nokia či Sony Ericsson.

Motorola Motophone F3 je extrémně jednoduchý telefon, který je vhodný pouze na telefonování a SMSkování. v podstatě neumí NIC jiného 🙂 Dnešní telefony jsou spíše Multimediální zařízení, Motorola F3 je telefon! Svými rozměry 114×47×9 mm a hmotností 70 g je opravdu neodolatelný, obzvláště pak s displejem na bázi elektronického inkoustu (alfanumerický), který je na baterii opravdu nenáročný. Touto jednoduchostí získáváte levný a malý telefon s výdrží několik týdnů.

Součást „balení,“ nedostatky: Byl jsem nadšen, když jsem v obchodě dostával miniaturní, kulatou krabičku, ve které se nachází nabíječka, baterie, telefon a návod.. Více opravdu není potřeba 🙂 Jako nedostatek, nebo spíše mínus, beru absenci nastavení velikosti písma – obrovské písmo není na SMS zprávy dobrým řešením. Tím bych u výtek skončil, naopak, musím pochválit displej, který je viditelný na přímém sluníčku a z jakéhokoliv úhlu.

Jakmile najdu fotoaparát, dodám footgrafie, především menu a velikosti písma – mnozí by mohli být zklamáni.Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 60 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *