Marshall Major II Bluetooth – sluchátka od tvůrce zesilovačů

Obsah balení:

Sluchátka Marshall Major II Bluetooth, napájecí micro usb kabel, 3,5mm jack kabel samec/samec


V březnu minulého roku jsem se rozhodl si zakoupit sluchátka Marshall Major II Bluetooth.

Jak již z názvu vypovídá, zvolil jsem si sluchátka, která je možné připojit pomocí technologie Bluetooth. Sluchátka jako taková, slibovala nádherný zvuk a ohromnou výdrž baterie až 30 hodin poslechu hudby.


Sluchátka vypadají luxusně. Náušníky a vrchní polstrování sluchátek jsou vyrobeny z eko kůže, což zaručuje opravdu velké pohodlí pro uši a pro temeno hlavy. Celá konstrukce je z kvalitního kovu, díky kterému jsou sluchátka pevná a mají správný stisk k držení na hlavě. I když sluchátka neobsahují potlačení hluku, tak krásně izolují od vnějšího světa. Sluchátka jsou velmi skladná, a proto si je můžeme brát opravdu všude.

Sluchátka mají vyvážené středy, výšky a velmi krásné basy. Jsou vhodná na rock, pop, ale ani vážná hudba se ve sluchátkách rozhodně neztratí. Testoval jsem je na hodně žánrech hudby, avšak nejlépe mi zní rock. Sluchátka ani při vysokých tónech nechrčí a mají opravdu nádherný zvuk. Se sluchátky jsem zkoušel hrát i hry, a ani v tomhle směru rozhodně nezaostávají. Sluchátka mají i zabudovaný mikrofon tudíž fungují jako handsfree a můžeme přes ně přijímat a vyřizovat hovory.

Sluchátka jsou vhodná pro náročné uživatele, kteří od svých sluchátek požadují prvotřídní kvalitu a zvuk. Sluchátka nikde netlačí a ani po delším poslechu mně uši nebolely. Díky velkokapacitné baterii výdrži až 30 hodin si můžete svou hudbu užívat do sytosti. A když už se Vám sluchátka vybijí, zastrčíte si jack konektor do sluchátek a můžete svou hudbu poslouchat dál. Sluchátka hrají lépe s připojeným jack kabelem než přes bluetooth 4.2.

Za cenu 2 199kč si užijete sluchátka s nádherným designem a okouzlujícím vyváženým zvukem. Za příplatek 600-ti korun si však můžete koupit „staršího brášku“ Marshall Major III BlueTooth. Pokud však nechcete do sluchátek investovat více než 1 500kč můžu doporučit JBL T450BT, která sice mají menší výdrž na baterii, za to však obsahují potlačení hluku a hodí se převážně do městského prostředí.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 60 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *