Jak vydělat peníze z pohodlí domova?

Hledáte způsob, jak vydělat peníze z domova, nebo jak zhodnotit volné peníze? Pak jistě tušíte, že velké možnosti v tomto ohledu nabízí internet. Ani přes internet to ale není jednoduché, pokud nemáte zkušenosti, know-how nebo kapitál. To, že vydělávání z domova není jednoduché, ale neznamená, že to není možné.

Výdělek z domova? Bez rizika není zisk…

Pokud máte alespoň základní kapitál, můžete zkusit štěstí při obchodování na burze. Na kapitálových trzích se dnes obchodují měny, dluhopisy, akcie, ale třeba i kontroverzní kryptoměna Bitcoin nebo tisíce let staré komodity. Nejjednodušší formou investování jsou podílové fondy, do kterých pouze vložíte peníze, o které se starají zkušení správci fondu. Podle rizikovosti fondu si můžete přijít na výnos v řádu desetin až desítek procent za rok.

Investování na vlastní pěst vyžaduje nejen více zkušeností, ale také větší kapitál. Pro dlouhodobé investice se často volí akcie (zejména ty s dividendami) nebo komodity. U intradenního obchodování se běžně setkáte i s měnami.Mimo oblast kapitálových trhů jsou velmi populární investice do startupů nebo P2P půjček.

Investování a obchodování na základě pouhého tipování je asi stejně tak efektivní, jako hazardní hry a kurzovní sázení. Proto se začátečníkům doporučuje začít vydělávání obchodováním přes demo účet, kde si své dovednosti mohou bez rizika vyzkoušet.

Tudy cesta nevede

Vyhnout byste se měli vysokovýnosovým investičním programům (HYIP), které jsou z drtivé většiny podvody. Poznáte je přitom velmi snadno – slibují totiž nereálně vysoké výnosy a málokdy připouští riziko. Opačným extrémem jsou internetové klikačky a vyplňování dotazníků. Tyto metody vydělávání sice nemusí být podvod, ale nevydělají vám více než pár desítek korun měsíčně. Některé služby navíc nefungují úplně férově, takže když se přiblížíte k minimu potřebnému pro výběr, přestanou vám chodit dotazníky nebo reklamy. A v takovém případě potřebnou částku nikdy nenašetříte.

Podvodníci často lákají také na různé obchodní systémy a roboty, kteří mají automaticky ziskově obchodovat. I to ovšem bývají z 99 % podvody.

Obsah tohoto článku je sponzorovaný. 
Web mojerecenze.eu za tento obsah neodpovídá ani nenese zodpovědnost 
za propagované produkty. Čtenáři by měli podniknout vlastní zvážení, 
než podniknout jakékoliv kroky týkající se předmětných společností 
či produktů.

Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 60 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

One Reply to “Jak vydělat peníze z pohodlí domova?”

 1. Friček

  Milý Stando Kolaříku,

  kdyby byl tvůj článek, především jeho závěrečná část, v relaci s opravdovou realitou, tak by lidé typu Warrena Buffetta, Georga Sorose, apod. (u nás např. dr. Karel Janeček) byli jenom mýtickými postavami ne nepodobnými těm ze starověkých bájí, a to, jak snad sám uznáš, se určitě nezakládá na pravdě.

  Zkus se více obeznámit s jednoduchými, základními tématy, jako jsou např.: binární opce, finanční platformy (finanční báze), a nebo tzv. z jiného soudku, např. s nejjednoduššími instrumenty typu: hedging, spotové operace, atp. atp. atp.

  O obchodnících, neboli ´trejdrech´, si snad něco slyšel…? Pak snad i ty lépe porozumíš a tvůj článek pro ostatní čtenáře nevyzní tak obecně, spíš pesimisticky….

  Ano, máš pravdu, internet by mohl být základní vodítko, ale především k tomu, aby lidé apriori hledali ty správné odborníky, pokud se rozhodnou přivydělat si na finančních trzích.

  Dovolil jsem si opravdu jen velmi stručnou noticku k tvému článku, protože o finančních trzích, obecně, jak určitě sám víš, by bylo možné diskutovat dlouhé hodiny a napsat sáhodlouhé statě.

  Děkuji a zdravím.
  Friček

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *