Jak funguje doplněk stravy Biosil?

Po krásné pleti, vlasech a pevných nehtech touží každá žena. Každá přitom může být blíž tomuto cíli už jen za pár desítek korun měsíčně. Ty může investovat do své krásy zakoupením lahvičky doplňku stravy s názvem Biosil. Obsah balení – 60 tablet vydrží na dva měsíce, protože doporučené dávkování je jen 1 tableta denně.

Doplněk stravy Biosil seženete ve 3 variantách

Nedostatky pleti ve formě pupínků se mohou objevit kdykoliv, když vás zastihne větší stres. Nedostatečná výživa se brzo promítne i na kvalitě vlasů a nehtů. A právě v tento okamžik je dobré zaskočit do lékárny a dopřát své pleti přilepšení. Doplněk stravy Biosil řeší kvalitu vlasů, pleti a nehtů. V lékárnách ho seženete ve třech variantách – Biosil, Biosil Plus a Biosil H.

  • Biosil je základní doplněk stravy, který nabízí kombinaci vitamínu H (biotinu) a oxidu křemičitého.
  • Biosil Plus ke stávajícímu složení přibírá i kyselinu pantothenovou a zinek.
  • Biosil H je kombinací vitamínu H (biotinu), oxidu křemičitého, kyseliny pantothenové a hyaluronátu sodného.

Každá kombinace však v zásadě představuje blahodárný koktejl pro výživu pleti, vlasů a nehtů.


Největší výhoda Biosilu  je nízká cena a velký účinek

Největší výhodou Biosilu, oproti jiným a podstatně dražším doplňkům stravy, je jeho komplexnost a velmi nízká cena. Vezměte si, že za 60 Kč máte doplněk stravy až na 2 měsíce. Po dobu užívání berete jen 1 tabletu denně. O svou denní dávku vitamínů a minerálů se tak můžete postarat u snídaně, aniž byste na vitamíny museli myslet během dne. U jiných doplňků stravy je to až 3 tobolky za den, přičemž vám jedno balení vydrží maximálně na jeden měsíc. Cena takovýchto přípravků se také pohybuje úplně někde jinde.

Výhodou je i malá velikost tabletky Biosilu, protože ji lehce polknete. Biosil má příjemnou chuť po mentolu. Doplněk stravy Biosil není nijak dráždivý a nezpůsobuje těžkost na žaludku ani v případě, že ho berete na lačno.

Nástup účinků

Ani Biosil však není zázračný, a proto neočekávejte okamžitý nástup účinků. Ty se dostaví až po pár týdnech užívání. Největší změnu lze zpozorovat na nehtech. Ten, komu se nehty lámou a třepí, může už za dva týdny zpozorovat jejich zpevnění.

Někomu může u Biosilu chybět další kombinace vitamínů, jako je selen nebo hořčík. V zásadě však Biosil má vše, co je pro výživu pleti, nehtů a vlasů potřebné. Ti, kteří Biosil už vyzkoušeli, mi jistě dají za pravdu, že heslo v jednoduchosti je síla lze na tento doplněk stravy určitě použít.Biosil recenze


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 60 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *