Fotopasti Bunaty Full HD a Acorn 5210MC

Rádi bychom se s Vámi podělili o recenzi dvou, dle nás, skvělých fotopastí, tou první je fotopast Bunaty Full HD a druhou testovanou Acorn 5210MC. Na začátku je potřeba říct, pro ty, kteří to neví, co vlastně fotopast je, a k čemu slouží.

Fotopast je plně automatické digitální zařízení určené pro denní i noční záznam statických snímků – fotografií nebo videa. Fotopast je aktivována spuštěním PIR čidla a to v okamžiku, kdy je zaznamenán pohyb člověka nebo zvířete (tepelný pohyb) v zorném poli snímače.

Veškeré fotografie a videa jsou uloženy na SD kartě. Nejnovější modely dokáží i odesílat fotografie na Váš mobilní telefon nebo email formou MMS, díky tomu máte jedinečnou možnost mít dokonalý přehled o všem co fotopast zaznamená.

Pohyb zvířat i ochrana majetku

Nadpis vystihuje pouze zlomek toho co vše fotopast dokáže, má nepřeberné využití nejen v přírodě, ale hodí se perfektně k ochraně majetku jak již doma, na chalupě nebo třeba u komerčních objektů. Fotopasti využívají nejen občané, ale také obce, města i policie a další složky.

Možná si říkáte, že si fotopast pleteme s kamerovým systémem, ale není tomu tak. Vzhledem k mobilitě, finančním nákladům velké množství obcí a měst volí fotopasti místo drahého kamerového systému. Více o tom, proč zvolit fotopast místo kamerového systému najdete v jiném, samostatném článku.

Bunaty FULL HD

Fotopast Bunaty Full HD přináší řadu zlepšení, které ocení uživatelé zejména při kontrole a prohlídce fotopasti, výměně paměťové karty či baterie. Výrobce vsadil na snadné a jednoduché ovládání, odstranil nedostatky, kterými trpí jiné značky, které jsou k dostání na českém trhu. Samozřejmostí je zcela neviditelné snímání o frekvence 940nm, kompletní české menu a kvalitní český manuál!

Fotopast Bunaty Full HD můžete koupit ve dvou verzích – jako základní model a dále s GSM modulem, který umožňuje posílat fotografie na email nebo mobilní telefon. Výhodou druhé verze s GSM modulem je okamžité zasílání snímků na mobilní telefon, nebo e-mail. To se vyplatí zejména při použití fotopasti k ochraně majetku, pokud budete například hlídat chalupu před nechtěnými návštěvníky, okamžitě se to dozvíte a můžete na tuhle situaci reagovat.

Výhody fotopasti v bodech

 • Laserové ukazovátko
 • Možnost prohlédnutí snímků na displeji fotopasti
 • Fotografie a videa ve FULL HD
 • LCD displej na přední straně
 • Slot pro SD kartu z boku fotopasti
 • Snímání o frekvenci 940nm

Acorn 5210MC

Značka LTL-Acorn je mezi uživateli fotopastí pojmem a je dost pravděpodobné, že pokud jste se rozhodli přečíst tuto recenzi, už jste se s touto značkou setkali. Jedná se o nejprodávanější fotopasti v ČESKÉ REPUBLICE! Hlavní předností oproti jiným značkám v podobné cenové hladině je skvělé barevné provedení , které zaručuje dokonalé maskování v přírodě, velký vestavěný LCD displej, možnost budoucího dokoupení GSM modulu pro posílání fotografií na mobil nebo e-mail.

Výhody fotopasti v bodech

 • Velký LCD displej
 • Možnost připojení GSM modulu
 • Intuitivní ovládání a nastavení
 • Ochrana fotopasti heslem (volitelné)
 • Volba rozlišení fotografií a videa

12M: cca 2700kb/cca 2800   5M: cca 1400kb/cca 5500    1.3M: cca 500kb/ cca 15500

12M: cca 700kb/cca 11000   5M: cca 400kb/cca 19300    1.3M: cca 130kb/ cca 59000

Je vidět, že kvalita zobrazení je vskutku výborná a uvážíme-li počet snímků na dodanou kartu,

Ať už se rozhodnete pro jakoukoli fotopast, a že na trhu je jich velké množství, dejte si pozor kde nakupujete, mnoho prodejců, kteří prodej fotopastí mají jako vedlejší výdělek mnohdy na stránkách uvádějí nepravdivé informace, nebo prodávají levnější fotopasti, které vydávají jako ty dražší, kvalitnější. Vždy si ověřte kdo Vám fotopast prodává, jestli poradí s výběrem, nebo třeba zajistí případný servis.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 60 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

One Reply to “Fotopasti Bunaty Full HD a Acorn 5210MC”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *