Forfemina zkušenosti

Jsem 38 letá matka od rodiny a donedávna jsem měla vleklé problémy s páteří, které mi znemožňovaly intenzivnější pohyb. A v kombinaci s neutuchající chutí k jídlu vedly k nemilosrdnému nárůstu váhy. Hrůza. Letos v dubnu jsem se podrobila operaci a zdravotní problémy jsou pryč. Najednou se cítím jako znovuzrozená a začala jsem přemýšlet, co s váhou. Nejdříve je nutné tělo pročistit.


Potkala jsem kamarádku, která nedávno řešila podobný problém. Doporučila mi přípravek Forfemina. Zakoupila jsem a v přiložené informaci jsem se dověděla, že slouží k vylučování nadbytečné vody z organismu. Díky extraktu z kopřivy funguje jako očistný přípravek. To znám. Kopřivový čaj si připravuji každé jaro. Takže, i když jsem nedůvěřivá, rozhodla jsem se Forfeminu vyzkoušet.

Po prvních třech dnech užívání jsem pocítila kromě častějších návštěv WC i dlouho nezažitý pocit odlehčení. Jako bych se prolila litry vody. Moje tělo se zbavovalo vnitřního odpadu přímo ve velkém. Po dvou týdnech, kdy jsem si poprvé po dlouhé době oblékla kalhoty, které běžně nosím do práce. A najednou mi seděly. Zkontrolovala jsem váhu. Aniž bych držela nějakou dietu, vážila jsem o 2 kila méně a na objemu o 3 centimetry v pase a 1,5 centimetru kolem stehen. Nikdy bych nevěřila, že existuje takový pomocník.


Aktuální cena Forfemina přípravek na odvodnění těla 30 tbl. v českých e-shopech: Kč – Kč (Zdroj: Heureka.cz, )


Podívejte se i na recenzi konkurenčního přípravku H2Out.Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 60 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

One Reply to “Forfemina zkušenosti”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *