Dvě fotopasti, které se nejvíce prodávají

Pokud přemýšlíte nad koupí fotopasti, poradíme, kterou vybrat, vzhledem k tomu, které se u nás nejvíce prodávají a jsou tedy ověřeny zákazníky. U výběru fotopasti je důležité zejména to, k čemu bude fotopast sloužit a kde bude také umístěná.

Na internetu najdete mnoho návodu jak správně fotopast vybrat, doporučujeme se před samotným nákupem na takové návody podívat a udělat si tak přehled, jaká fotopast je nejlepší pro konkrétní použití.

Fotopast Bunaty FULL HD

Velmi známý výrobce fotopastí Bunaty přinesl na trh jednu z nejlépe hodnocených fotopastí vůbec, fotopasti od Bunaty se vyznačují zejména velmi kvalitním zpracováním, dlouhou životností a také mnoha vychytávkami, které usnadní práci s fotopastí.

Největší výhodnou fotopastí Bunaty je umístění velkého displeje na přední stranu, díky tomu je nasměrování a nastavení opravdu hračkou. Dále k jednoduchému umístění slouží laserové ukazovátko. Další novinkou je také oddělený box na baterie, který zaručí, že kdyby v nejhorším případě baterie vytekly, nepoškodí celou fotopast.

Bunaty FULL HD se dá pořídit včetně příslušenství v podobě kovového ochranného boxu, SD karty a sady baterií za cenu kolem 5 000 Kč což je v porovnání s jinými fotopastmi velmi příznivá cena.


Fotopast Browning Command Strike Force HD

Dalším zástupcem je fotopast od výrobce Browning, s označením HD, což oproti fotopasti Bunaty je trochu nižší třída, ale fotopgrafie i tak jsou velmi kvalitní.

Fotopast Browning Strike Force HD určená hlavně pro sledování zvěře disponuje kompaktními rozměry 11 x 8 x 6 cm a fotografie a videa pořizuje v HD kvalitě. Rychlá spoušť, kvalitní pohybové čidlo s dosahem až 15 metrů a extra rychlá sekvence fotek, která dokáže poř ídit až 4 fotografie hned za sebou.

Kvalitní zpracování a dokonalá izolace proti nežádoucí vlhkosti. 3D maskování. Navíc v našem výhodném balení spolu s fotopastí Browning získáte i kvalitní SD kartu a sadu baterií, které zaručí dlouhou výdrž v jakémkoli počasí.

Ať už se rozhodnete pro jakoukoli fotopast, doporučujeme nakupovat tam, kde Vám rádi poradí a budete mít záruku nejen rychlého doručení, ale také bezproblémového vyřízení reklamace, nebo možnost pozáručního servisu.

Přečtěte si i o dalších fotopastech ZDE


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 60 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *