Dovolená v luxusu v hotelu se 3 tituly

Když chcete zažít výjimečnost, máte jedinečnou šanci. Luxus, nádherné prostředí hotelu a blízkost nejkrásnějšího českého hradu si budete užívat jedině tehdy, když si do navigace jako cíl cesty nastavíte Romantický hotel Karlštejn. Proč vyrazit právě sem a díky čemu získal hotel už třikrát v řadě prestižní titul?

Romantické místo s neobyčejnou atmosférou

Pokud jste už někdy zavítali na Karlštejn, jistě budete souhlasit, že se jedná o místo s neobyčejně silnou romantickou atmosférou. Možná vás taky přepadla silná touha přespat v některé z komnat a vychutnat si vše plnými doušky. Jenže ve zdech karlštejnských se už dávno spát nesmí, když ale sejdete jen kousek do podhradí, sen se vám splní. U jezu řeky Berounky totiž stojí Romantický hotel, který nabízí luxusní ubytování, a to hned v 21 krásných pokojích s klimatizací. Mezi jeho největší chlouby patří pokoje The Best Room HER & HIS. Jejich ozdobami jsou volně stojící vana a dešťová sprcha.

Luxusní hotel Karlštejn vznikl přestavbou starého mlýna, který v místě stál dokonce o 100 let dříve než hrad.

V oblibě díky službám i prostředí

Hotel se pyšní hned 3 tituly Nejlepší svatební místo roku. Obklopuje ho totiž zelený ostrov s altánem – krásnější místo pro svatbu si lze jen těžko představit. Kromě stylových interiérů i exteriérů si hosté užívají služby. Během pobytu mohou navštívit hotelovou restauraci a pochutnat si na rybích specialitách, v létě dokonce na letní na terase. Dalším lákadlem je wellness s vířivkou, saunou a fitness centrem.

S mnoha zážitky

Ideální místo pro dovolenou z něj dělá i řada turistických cílů. Mezi oblíbené atrakce v okolí Karlštejna patří lomy Amerika a Koněpruské jeskyně (více o nich zde). Na recepci si dokonce můžete objednat netradiční zážitky, jako focení se lvíčaty, let balonem nebo vrtulníkem a další.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 60 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *