Co je Philips Lumea? A co umí? Popis a recenze

Philips Lumea pracuje na principu světelné technologie Intense Pulsed Light neboli IPL. Ta slibuje bezbolestné a trvalé odstranění nežádoucích chloupků. Na jakém principu IPL funguje a jaké jsou reálné výsledky metody v případě této novinky od Philips?


Co je IPL?

V podstatě se jedná o jemný světelný výboj, který zasáhne chloupek, a tím jej zničí. Současně tak dojde ke zpomalení opětovného růstu chloupků. Je ale potřeba brát ohledy na to, že působí pouze na chloupky v aktivní růstové fázi, proto se musí aplikace několikrát opakovat. IPL technologie se používá běžně v kosmetických salonech již zhruba 15 let, nově se ovšem objevila řada zařízení vhodných také pro domácí použití.

Co dokáže Philips Lumea

Přístroj Philips Lumea je možné používat i na citlivou oblast obličeje a bikin díky několika odlišným nástavcům. Síla 140 0000 záblesků jej předurčuje pro minimálně pětileté používání, aniž byste museli lampu měnit. Jak uvádějí zkušenosti uživatelů, zmírnění růstu chloupků je možné pozorovat již po druhé až třetí aplikaci, nicméně k dosažení optimálních výsledků je vhodné použití ještě zopakovat. Pro dokonalý efekt je dobré vytrvat přibližně měsíc až tři.

Ti, kteří si Lumeu na vlastní kůži vyzkoušeli, rovněž oceňují snadné a bezbolestné používání, po němž se navíc nevyskytují žádné alergické reakce, zarudnutí či jiné podobné nechtěné projevy. Při epilaci vás mimo to neomezuje přívodní kabel, napájení obstarává baterie, která pohodlně vystačí na ošetření celého těla. Přístroj navíc dobře padne do ruky a vyznačuje se velmi tichým chodem, což umožní naprosto diskrétní použití kdykoli a kdekoli. Režim Slide and Flash současně dává možnost spouštět záblesky i automaticky, vy tak nemusíte mačkat tlačítko.

Jaké má přístroj nevýhody

Jistou nevýhodou, která by vás od pořízení přístroje mohla odradit, je tak pouze vyšší pořizovací cena. To další, na co je potřeba upozornit, je skutečnost, že můžete po použití též pozorovat vysušenou pokožku, je tedy nezbytné po proceduře pamatovat na její řádné ošetření.

Přečtěte si i druhou recenzi s obsáhlými postřehy z užíváníJak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 60 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

One Reply to “Co je Philips Lumea? A co umí? Popis a recenze”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *