Chevrolet Aveo – šušeň za pár šušňů

Malý hatchback Chevrolet Aveo (dříve Chevrolet Kalos a ještě dříve Daewoo Kalos) už má své nejlepší  dny za sebou. Je tedy pravda, že značka se jej bude snažit co nejrychleji vyměnit za nový model.

Přiznejme si to, tohle auto nebylo zrovna trhák. Popravdě řečeno, je jen málo automobilů, se kterými by se mohl vůz rovnat svojí nestabilitou ve vysokých rychlostech. Však jsme si s ním také užili po cestě na dovolenou víc než dost. Na druhou stranu tohle auto bylo hodně dobré co do ceny, ale ta všechno nespraví. Ano kvůli ceně jsme ho měli i my…

Takže už se těšíme na jeho nástupce, který by měl být představen už na autosalonu ve Frankfurtu. Vzhled vozidla bude mnohem dramatičtější a ne tak nudný jako v současnosti, za což designéry chválíme (ostatně v poslední době se u Chevroletu opravdu „pochlapili“). Vůz bude opět využívat klasického tvary pětidveřového hatchbacku, což si dlouhodobě žádá trh. Takže pokud budeme věřit vývojové křivce Chevroletu z posledních let, tak nová verze už by mohla být vcelku obstojná alternativa v sektoru levných vozů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 60 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *