Čaje s výjimečnými názvy od Dr. Popova

Jedna bylina může vyřešit až několik zdravotních neduhů. Pak si představte, co se stane, když se účinky této byliny sejdou s účinky jiných bylin v bylinných směsích. Vyzkoušet to můžete s čaji s výjimečnými názvy od Dr. Popova. Tyto směsi jsou specifické tím, že se vymezují na konkrétní zdravotní problém – zavodněný organismus, obezita, nespavost a tak podobně.

ČAJ EDEMIN – Třeba tento čaj vás zbaví pocitu těžkých nohou, který je velmi často zapříčiněný právě zavodněným organismem. Pravidelným pitím tohoto čaje své tělo odvodníte a detoxikujete. O to vše se postará kombinace meduňky, vřesu, kopřivy, lipového květu, jmelí a citronelly.

EINSTEIN TEA – žádnému studentovi nesmí při studiu tento čaj chybět. Kromě podpory pitného režimu studentům a psychicky těžce pracujícím tento čaj pomůže se soustředěním a s pamětí. Název čaji vysloužily bylinky jako rozrazil, dobromysl, meduňka, nať sporýše, heřmánek a další, které se dohromady postarají o nažhavení mozkových závitů. Rozhodně je tento čaj lepší volbou, než studenty tolik oblíbené energetické drinky.

HEPA TEA – tento balíček čaje se může proměnit ve vašeho věrného parťáka, který s vámi stráví každou vaši kocovinu. Díky výjimečné směsi bylin, jako list smetanky, čekanka, artyčok, popenec, ostropestřec mariánský a jiné se postará o zlepšení vašeho stavu.

ISLANDSKÝ VÁNEK – tento čaj vás sice na Island nedostane, na to si budete muset najmout cestovku. Zato vás ale nenechá ve štychu, když onemocníte na průdušky. Směs meduňky, lipového květu, macešky, jmelí, bazalky, fennyklu a růžového květu pomáhá s odkašláváním hlenu a léčí dýchací ústrojí.

KŘEMÍKOVÁ BOMBA – tři, dva, jedna… odpáleno! I vy si doma můžete bouchnout svou křemíkovou bombu, pyrotechniku v tom ale nehledejte a raději postavte na čaj. Na křemík bohaté bylinky, jako je kopřiva, máta, konopnice, přeslička, pýr a jiné se postarají o zdraví a pevnost vašich zubů, nehtů, pleti a vlasů.

A pokud se vám tento název líbí, máme pro vás další – čaj RUTINOVÁ BOMBA je zase pro změnu plný rutinu, který příznivě působí na cévy. Je doporučovaný pacientům s křečovými žílami a hemoroidy.

A tak bychom mohli pokračovat. Je vidět, že Dr. Popov myslí na všechno. Proto má ve své nabídce i čaj s názvem OTYLKA, který vám pomůže s rychlejším spalováním tuků i s omezením chuti na jídlo a sladké nebo vás uloží ke spánku svým čajem SLADKÝ SEN.

Čaje od Dr. Popova jsou výjimečné nejen svým složením, ale i názvem, a proto jsou vhodné i do dárkových balíčků.

Více na: https://www.cestabylin.cz/


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 60 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *