Bi-Oil – zkušenosti s oranžovým olejem

Poslední dobou se ke mně dostávaly zvěsti o téměř zázračném olejíčku Bi-Oil. Jde s ním prý napínat kůže do závratných hladkostí, likvidovat jizvy i strie (pajizévky). Přiznám se, že jsem k tomu byla skeptická, ale říkám si že necelé „tři stovky“ za to není zas tolik a že bych se třeba mohla zbavit těch pár jizviček z mládí. Děti nemám, postavu jakžtakž v normálu takže se striemi moc neporadím.

K čemu Bi-Oil slouží

Bi-Oil se dle informací o výrobce skládá především z různých rostlinných olejů – z měsíčku, levandule, rozmarýnu a heřmánku. Takže nic nebezpečného (teda krom toho, že jsem ani nevěděla že v heřmánku je olej). Pyšní se stejně jako skoro všechno vitaminy A a E, měl by být hypoalegenní a vhodný pro citlivou pokožku. Byl vyvinutý na zlepšení stavu jizev, strií a k sjednocení odstínu pleti. Hlavním tahákem je speciální ingredience PurCellin Oil. Používat by se měl dvakrát denně alespoň 3 měsíce. (Když člověk trošku pogooglí, tak zjistí že PurCellin je obchodní název pro látku jménem Polyglycerin kaprylát – tedy přírodní látku, kterou je ale nesrovnatelně levnější vyrábět uměle)

Bi-Oil recenze


Užití a praxe

Přípravek má typickou lahvičku pro různé oleje, a i konzistence tekutiny víceméně odpovídá nám všem známému „modrému dětskému olejíčku“. Výrobce musím pochválit za to, že nikde nic nevytéká a že aplikační dírka je tak akorát. Ta oranžová barva oleje je vcelku sympatická, ale nedělám si iluze o nedobarvování. Co mne ale překvapilo nemile je fakt, že v lahvičce je jen 60 ml přípravku, a dost rychle mizí. Takže tím je vysvětlena i existence větších balení. Samotný olej se sice prezentuje jako nemastný, ale nemastný olej je prostě oxymoron. Nezanechává sice mastný film jako Indulona, ale bez teplé vody ho z rukou nedostanete. Stejně tak uznávám, že se docela rychle vstřebává, takže opět žádný „Indulona efekt“.

Bi-Oil recenze

Po používání Bi-Oilu

Jak jsem psala dříve, tak nemám strie a olej jsem neaplikovala ani na obličej, takže nemůžu posoudit, jak sjednocuje pleť. Bi-Oil jsem zkoumala na několika jizvičkách po znamínkách. Vzhledem k jejich letitosti jsem byla docela zvědavá.

Po asi třech měsících uživání není výsledek nijak závratný, ale také uznávám, že drobný posun tu je. Jizvy samozřejmě nezmizely úplně, ale přijde mi, že jsou malinko méně výrazné a trochu víc splynuly s okolní pokožkou. Nabízí se tedy srovnávačka s dětským olejíčkem a dalšími „low budget“ kosmetickými oleji.

Bi-Oil recenze

Konečné Bi-Oil zhodnocení

S Bi-Oilem jsem poměrně spokojená. Pokud nebudete čekat zázraky a budete brát reklamu s rezervou a tedy nebudete mít očekávání zázraků, tak můžete být spokojená. Rozhodně se nejedná o „must have“ přípravek, ale taky to úplně není žádné předražené placebo.

Máte s výrobkem zkušenosti? Podělte se s ostatními
v komentářích. Nebo jen zanechejte hvězdičku


některé fotky byly „vypůjčeny“ od slečny Karolíny z kosmeticketrendy.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 60 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
Rating: 4

4 Replies to “Bi-Oil – zkušenosti s oranžovým olejem”

 1. markéta

  V DM měli u pokladny vzorek s letáčkem, tak jsem si ho vzala. Jsem teď těhodná, tak jsem si řekla že bych to mohla zkusit preventivně na břicho. Je to docela příjemný, vůně taky, ale těžko říct, zda-li pomohl nebo ne. Na to byl ten vzorek fakt malý.
  Asi bych to za tu cenu nekoupila, to si radši koupím něco levnějšího a třeba ještě víc voňavýho.

  Rating: 4
 2. Martina

  Když si s ním uděláte zábal rukou,budou vypadat o něco lépe než předtím-na pár hodin,pak se vše vrátí do „normálu“.To samé i s obličejem,na dekolt,na takový ten pořádně št’avnatý od pohledu to moc učinek ale nemá.. Protože mám přes zimu sušší plet‘,tento olejíček nijak nezlepšuje,neozdravuje stav paradoxně i přesto že plet‘ po nanesení(asi hodinu po nanesení) oleje vypadá na tom tak,jako kdyby se jí dávalo to co potřebovala.A proto bych skutečně chtěla vidět toho,komu tento olej pomohl hlavně na strie 😀
  Neumírala jsem s ním,ale už bych si ho nekoupila,efekt se prostě strašně rychle vytrácí a oleje je samozřejmě hrozně málo.

  Rating: 3

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *