3D Chilli – papričkové hubnutí

Co se týká doplňků na hubnutí, přiznám se, že jsem velká experimentátorka. Hezké postavě je bohužel občas totiž i potřeba trochu pomoct. A ne vždy stačí nastartování metabolismu a zdravý životní styl. Ale zase nejsem nějak nadšená z ládování se chemií. Proto jsem byla ráda, když jsem narazila na tablety 3D Chilli. Vlastně je to synergická sada věcí co najdete normálně doma v kuchyni. Ale právě jejich poměr a kombinace dává tomuto přípravku jeho účinek. To ale nic nemění na faktu, že se stále jedná pouze o doplněk stravy a nenahrazuje běžné jídlo. Tedy normálně jíte, ale pomocí tohoto přípravku ohýbáte svůj metabolismus. Samozřejmě tím normálním jezením nemyslím řízek, ale hezky zdravý salátek.


A světe div se! Opravdu stačí nějaká drobnost, co nastartuje metabolismus. Sama mám vyzkoušené že skořice fakt dobře působí na trávení, guarana a chlorella detoxikuje, zázvor a chilli spaluje tuky. No a tady to je všechno pohromadě. Navíc tablety zohledňují trojfázový cyklus těla.

Organismus totiž v průběhu dne dělá různé věci a různě reaguje na podněty. Ráno, po oběde i večer tak užívate barevné tabletky odpovídající těmto fázím. Když si přečtete příbalový leták, najdete tam poměrně podrobně rozepsané, co jednotlivé tablety obsahují. Já jsem se rozhodla se trošku podívat co každá z nich dělá…

Žluté tablety

 • výtažek z garcínie kambodžské – obsahuje kyselinu hydroxycitronovou, zabraňujující ukládání tuku a podporující spalování tuku. HCA navíc pozitivně ovlivnuje úroveň cholesterolu v krvi. V kombinaci s chromem dokáže ovlivnovat hladinu krevního cukru a tím i chuť na jídlo.
 • výtažek z bílé fazole – snižuje produkci α-amylázy, enzymu štěpícího škrob.
 • kurkuma – podporuje trávení a metabolismus tuků.
 • zázvor – obsahuje éterické oleje, množství vitamínů a aminokyselin. Zrychluje metabolismus tuků, což znamená, že tuky se neukladají, ale rovnou vyplavují ven. Krom jiného, pomáhá také při tvorbě žaludečních štáv, normalizuje krevní oběh a zlepšuje celkové trávení.

Červené tablety

 • guarana –  působí jako tonikum a diuretikum. Zrychluje metabolismus, trávení, spalování tuků a působí proti hladu. Prokázal se pozitivní vliv guarany na metabolismus lipidů a hlavně na „pasivní energetický výdej“.
 • kapsaicin – kapsaicín v chilli papričkách podporuje krevní oběh, stimuluje metabolismus a tím zvyšuje ztráty tuku. Sekundárně umí vyčistit dutiny.
 • pektín z grapefruitu –  bohatý zdroj vlákniny, a vláknina je univerzální pomocník.

Zelené tablety

 • zelený čaj – zelený čaj obsahuje látky, které podporují spalování tuků, odbourávání tukové tkáně a tím redukci hmotnosti.
 • chlorella – má pozitivní vliv na trávení protože znatelně zlepšuje funkci střev. Vláknina obsažená v chlorelle navíc vyrovnává pH organismu. Je prevencí srdečních onemocnění, protože snižuje krevní tlak a odbourává nadbytečný cholesterol.
 • acai – toto brazilské ovoce pozitivně působí na hubnutí tím, že taktéž urychluje metabolismus, konkrétně štiepení tuků


Celkově 3D Chilli slibuje pět věcí:
 1. podporuje nervovou soustavu
 2. podporuje cévní systém
 3. podporuje srdeční činnost
 4. podporuje látkovou výměnu a reguluje trávící proces
 5. detoxikuje organismus

Nebudu zapírat, že psaní tohoto článku mne bavilo.Velice mne bavilo. Hlavně protože, strašně ráda zjištuju nové věci a tady jsem se jich při hledání informací dozvěděla fakt dost. Zatím bohužel nemůžu říct jak tablety fungují, protože mi jich ještě půl krabičky zbývá. Ale slibuju, že napíšu pokračování.

A ještě Vám asi dlužím nějaké ty „technikálie“. Balení 3D chilli lze koupit na webu výrobce, nebo na několika internetových obchodech za cenu pohybující se mezi 700-800 za 3x30tablet. Ale mnohem výhodnější je si za 1000-1200,- pořídit dvojbalení 180 tablet nebo za 1600 dokonce trojbalení.Jak bude reklama vypadat?
-
Nechceš zde reklamu napořád jen za 60 Kč?
Zobrazit formulář pro nákup
Rating: 4

13 Replies to “3D Chilli – papričkové hubnutí”

 1. Vlasta Jaklová

  Jen to ne!!! Měla jsem tak strašlivé zdravotní potíže,že jsem myslela,že umřu. Upřímně varuji všechny zkoušející.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *